A plius - Nekilnojamo turto agentūra

GRYBELINIO PELĖSIO NAIKINIMAS,

 PATALPŲ IR MŪRO DŽIOVINIMAS

 

Pelėsį naikiname esantį: sienose, lubose, grindyse, balduose, kituose daiktuose ir ore.

patalpose : butuose, namuose, rūsiuose, gamybinėse , administracinėse ir kitose patalpose.

Nustatome pelėsio atsiradimo priežąstį, kokiu būdu ir kokiomis priemonėmis jį reikia naikinti.( Atvykstame Vilniuje ir šalia nemokamai)

Pelėsio naikinimas trunka ( priklauso nuo pelėsio išplitimo  dydžio) 1-3 dienas.

Kaina: nuo 40 eur)

 

                                      

  

Įranga :

1. Mikrobangų generatorius

2. Ozono generatorius

Pagalbinė įranga :

Drėgmės surinktuvas.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas.

Cheminės priemonės.

Pagrinde pelėsį naikiname mikrobangų generatoriumi. Veikimo principas ,kaip mikrobangų krosnelės. Mikrobangomis įkaitinamos sienos  (per visą jo plotį), lubos ir kiti paviršiai , išgarinama drėgmė (pagrindinė priežastis pelėsiui atsirasti) ,  sunaikinamas pelėsis ir svarbiausiai - jo židiniai visame plote . Nereikia jokio statybinio darbo - tinko , tapetų nuėmimo. 

Ozono generatoriumi sunaikinamas pelėsis esantis patalpoje, sienų, lubų, baldų paviršiuje, drabužiuose ir panaikinami nemalonūs kvapai. 

Atvykstame, nustatome pelėsio atsiradimo priežastį , darbų apimtį ir kainą.   Vilniuje nemokamai, kitose vietovėse apmokamos tik transporto išlaidos ( nuo Vilniaus).

Pelėsį naikiname - butuose, namuose, kavinėse, viešbučiuose, gamybos patalpose ir t.t. 

 

Pelėsis gali atsirasti, vystytis ir daugintis mūrinių, medinių ar betoninių sienų, lubų, grindų, turinčių daug drėgmės, paviršiuje. Jeigu pelėsio nesunaikinsime pradinėje vystymosi stadijoje, jis išplis į sienos, lubų, grindų gilesnius sluoksnius ir tada jį išnaikinti mechaniniu būdu ar cheminiais preparatais bus neįmanoma. Pelėsis bus sunaikintas tik paviršiuje, o gilesniuose sluoksniuose išliks gyvybingas ir po kurio laiko vėl išlys į paviršių.Tik mikrobangomis pelėsį galima sunaikinti mūro gilumoje.

Mikrobangų generatoriumi naikiname kirvarpas medienoje.

Mikrobangų generatoriumi džioviname mūrą, betoną, medieną.

 

 

Raktiniai žodžiai- pelėsis, grybelis, kaip išnaikinti pelėsį, pelėsio naikinimas butuose, namuose,voniose,  pelėsio poveikis sveikatai, pelėsio naikinimo priemonės, naikina grybelinį pelėsį, kirvarpos medienoje, kaip išnaikinti kirvarpas, pelėsis aplink langus, drėgmė patalpose, drėgnos sienos, kaip išdžiovinti sienas, patalpas, rūsį, pelėsis rūsyje.

 

 

Tel. 8685 81296

8606 33770 UAB „A plius“, Ukmergės g. 221 - 30